kykburs | Konular | Kitaplar

KYK Burs Sorunları İLetişim Adresi

KYK BURS, ÖĞRENİM VE KATKI KREDİSİ KONUSUNDA OLUŞAN SORUNLARI

Burs/ öğrenim ve katkı kredisi ile ilgili soru ve sorunları olan öğrenciler;

Posta ile:

Söğütözü Mahallesi 2176 Sokak No:25 Çankaya/ANKARA

Elektronik Posta ile:

http://eyurtkur.kyk.gov.tr/web/Yurtkur/krediMailGiris.do alanına girerek

Telefon ile:

444 19 61 numaralı Çağrı Merkezimizden

gerekli bilgileri alabilirler.

KYK Burs Sorunları İLetişim Adresi yorumları

 • Image Description
  samet GÜR
  08.01.2014

  Kızım Çanakkale 18 Mart Üniversitesi çocuk gelişimi 1.sınıf öğrencisi internetten kyk sistemine girildiğinde kredi çıktığına rağmen ziraat bankasına giden öğrenci olan kızıma bankadan KYK 'nın kendisine hesap açmadığını beyan etmişler bu yanlışlığın giderilmesi hususunu;bilgilerinize arz ederim.

 • Image Description
  Misafir
  10.10.2014

  Benim ortalamam 1.73 oldugu icin bursum kesildi sanirim ama krediye donusuyor diye biliyorum ben ama bu ay bursum yatmadi hic para da yatmadi neden acaba acil donus lütfen

 • Image Description
  gülsüm
  27.02.2015

  Ben burs kazandım.Burs onayimi yaptim yalniz onayım görünmüyor.Kyk yı aradım operatör ısrarla onayımı yapmadıgımı söylüyor.Ve benim bu bursa egitimimin devam etmesi icin cok ihtiyacim vardi.Lütfen bana yardımcı olur musunuz.Bir cözümü yok mu?

 • Image Description
  Mikail
  26.04.2015

  Mrb geçen konya selçuk üni öğrencisiydim (2 yıllık) ve öğrenim kredisi alıyordum. Bu sene üniversite değiştirdim ve tekrar birinci sınıftan başladım. Aldığım öğrenim kredisi bu sene son yani. Onu bir sene daha uzatma imkanımız varmı aceba.

 • Image Description
  Nehir
  24.06.2015

  merhaba , ben kastamonu üniversitesi önlisans öğrencisiyim , burs alıyorum . ancak kısa sure (max 10-15 gün) özel bi firma (LC waikiki)da çalışmak istiyorum . ancak çalışma süresince sigorta yatırılıyor . bursumun kesilmesine neden olur mu ? şimdiden teşekkürler

 • Image Description
  Misafir
  01.12.2015

  Merhaba.
  Ben kyk burs basvurusunda bulundum fakat basvuru süreci bittikten sonra ev adresimde bir değişiklik oldu ve bildiremedim başvurumla ilgili bir sıkıntı olur mu?